Czas na kilka stwierdzeń nawiązujących do Cerontek FBWidgets

Narzędzie Cerontek FBWidgets jest jasnym modelem opisującym to jak w kilku prostych krokach jesteśmy w stanie zwiększyć ilość oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie były dostępne, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, iż dodatki (a wśród nich np. Modules Anywhere lub Sliders bądź akurat Cerontek FBWidgets) zezwalają na urządzenie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Taki systemgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu dość pewny sposób, i co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji Cerontek FBWidgets

Powracając do Cerontek FBWidgets. Jeżeli instalacja Cerontek FBWidgets wzbudza w Was strach i przypuszczacie, że może Was przeróść - wyluzujcie, bez obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Cerontek FBWidgets, ogranicza się w zasadzie do załadowania archiwum instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który prawidłowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Cerontek FBWidgets jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku Modules Anywhere, Slidersitp. Po instalacji paczki z Cerontek FBWidgets rozszerzenie zostanie samoistnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli interesują Was szczegóły o Cerontek FBWidgets, polecamy Wam odwiedzić stronę twórcy opisywanego dodatku. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot Cerontek FBWidgets + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=Cerontek FBWidgets + Joomla

W jaki sposób usunąć komponent Cerontek FBWidgets ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż komponent Cerontek FBWidgets nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie usunąć go z własnej, uroczej stronyinternetowej. W takim wypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Cerontek FBWidgets. W jaki sposób to sprawić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy Modules Anywhere Sliders lub Unite Slider czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Skąd bezpiecznie pobrać Cerontek FBWidgets

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Cerontek FBWidgets będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Cerontek FBWidgets) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.