Paręnaście wzmianek w temacie CComment Core

Suplement CComment Core jest interesującym modelem wskazującym na to jak w niewielu zabiegach dostać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotąd nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. DT Register lub BT Content Slider bądź akurat CComment Core) zezwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności rodzimego serwisu dość pewny sposób, i co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja CComment Core w Joomli

Powracając do CComment Core. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wywołuje w Was zgrozę i czujecie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma obaw:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji CComment Core, sprowadza się w zasadzie do załadowania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja CComment Core jest identyczne jak instalacja modułu DT Register, BT Content Slideritp. Po wgraniu paczki z CComment Core rozszerzenie zostanie z automatu załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli interesują Was detale o CComment Core, proponujemy Wam odwiedzić home page twórcy powyższego programu. Najprościej jest ją znaleźć wpisując zwrot CComment Core + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=CComment Core%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak odinstalować komponent CComment Core ...

Jest możliwość, że plugin CComment Core okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś jak najszybciej unicestwić go ze swojej niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie CComment Core. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy DT Register BT Content Slider lub JSN ImageShow PRO czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel zarządzania strony › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Pobieranie CComment Core

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie CComment Core będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku CComment Core) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat CComment Core były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.