Dodatki a CMS Joomla

Ten kto pasjonuje się CMS Joomla! i innym CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, że rzeczywistym plusem systemów to nie System Zarządzania Treścią per se, lecz dodatkowo utworzone dla nich aplikacje. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to kluczowy, ale nader złożony składnik Joomli. Grono wspomnianych dodatków stworzonych z myślą dla tego CMS mieści się nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Warto pamiętać, że grupa społeczna opisywanego Systemu Zarządzania Treścią nieustannie wzrasta i pisze nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest JCE, JUX Mega Menu a takżeMy Maps location Także Wśród tychże dodatków odnajdziemy komponent - ccNewsletter.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Fachowy CMS

Ciut stwierdzeń na temat ccNewsletter

Narzędzie ccNewsletter to praktyczny sposób opisującym to jak w niewielu prostych zabiegach jesteśmy w stanie wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS usług, które przedtem nie do końca były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JCE lub JUX Mega Menu bądź akurat ccNewsletter) pozwalają na urządzenie witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie wyjściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności serwisu w miarę wygodny sposób, a co najważniejsze - nie jest istotna umiejętność związana z pisaniem kodu .

Jak zainstalować komponent ccNewsletter w Joomla?

Powracając do ccNewsletter . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy ccNewsletter sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z ccNewsletter komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu ccNewsletter proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „ccNewsletter” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie pobrać ccNewsletter

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku ccNewsletter) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat ccNewsletter były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć dodatek ccNewsletter w Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że rozszerzenie ccNewsletter nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz błyskawicznie usunąć go ze swojej wspaniałej strony. W takim wypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS ccNewsletter. Jak to zrobić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy JCE JUX Mega Menu lub My Maps location czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny stronki › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.