Rozszerzenia a system zarządzania treścią Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która interesuje się Joomla bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, etc.) to świetnie wiesz,że realną cechą dodatnią takich programów nie jest System Zarządzania Treścią per se, lecz dodatkowo opracowane dla nich dodatki. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi rozszerzeniami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to kluczowy, jednakże najbardziej skomplikowany składnik Joomli. Liczba wspomnianych pluginów z myślą dla CMS Joomla! możemy liczyć w tysiącach. Należy mieć w pamięci, że społeczność owego CMS bez przerwy wzrasta i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym komponentem dla Joomla jest Art Sexy Lightbox, qlform bądźEngage Box Także Pośród owych programów znajdziemy komponent - cciDEAL Platform.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości system

Garść informacji nawiązujących do cciDEAL Platform

Rozszerzenie cciDEAL Platform to jasny wzór pokazującym na to jak w paru prostych zabiegach mamy możliwość wpłynąć na grono proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Art Sexy Lightbox lub qlform bądź właśnie cciDEAL Platform) zezwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności serwisu w miarę pewny sposób, i co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent cciDEAL Platform w Joomla?

Powracając do cciDEAL Platform . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy cciDEAL Platform sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z cciDEAL Platform komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu cciDEAL Platform proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „cciDEAL Platform” + Joomla w Google.

Pobieranie cciDEAL Platform

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku cciDEAL Platform) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe informacje na temat cciDEAL Platform będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z programu cciDEAL Platform

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem cciDEAL Platform. Tutaj kardynalną kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem na aktualizację cciDEAL Platform będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek cciDEAL Platform,Art Sexy Lightbox, qlform rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, ale również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.