Kilka wzmianek nawiązujących do CB Random User

Suplement CB Random User jest dobrym przykładem , który wskazuje na to jak w kilku zabiegach dostać możliwość powiększenia grona oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie były dostępne, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. VirtueMart lub RSGallery2 , czy akurat CB Random User) pozwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomla. Taki sposóbgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu dość wygodny sposób, i co najistotniejsze - nie jest potrzebna umiejętność związana z znajomością kodu .

Procedura instalacji CB Random User

Powracając do rozszerzenia CB Random User. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wywołuje w Was obawę i przewidujecie, że Was przerasta - "relax", nie ma obaw:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji CB Random User, ogranicza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który typowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a więc instalacja CB Random User jest identyczne jak instalacja modułu VirtueMart, RSGallery2itp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z "składnikiem" CB Random User rozszerzenie zostanie samoczynnie dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat CB Random User, polecamy Wam "zagłębić" się w witrynę producenta niniejszego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie CB Random User + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=CB Random User%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć dodatek CB Random User w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż komponent CB Random User nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko usunąć go ze swojej niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS CB Random User. W jaki sposób to dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy VirtueMart RSGallery2 lub Flexi Contact czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Z jakiej strony ściągnąć CB Random User

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku CB Random User) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie community Joomla! codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas rady na temat CB Random User będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.