Czas na kilka stwierdzeń nawiązujących do CB Gallery

Dodatek CB Gallery jest dobrym przykładem obrazującym to jak w paru prostych krokach mamy możliwość wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie do końca były możliwe, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. ohanah lub Extra Vote , czy właśnie CB Gallery) zezwalają na wyposażenie naszej portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Taka metoda, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę wygodny sposób, a co istotne - nie jest potrzebna wiedza związana z znajomością kodu .

Jak zaimplementować CB Gallery do Joomla?

Powracając do CB Gallery. Jeżeli instalacja CB Gallery wzbudza w Was zgrozę i myślicie, że Was przerasta - uspokajamy, bez obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy CB Gallery, ogranicza się w zasadzie do wczytania paczki instalacyjnej za sprawą podstawowego instalatora, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc dodanie CB Gallery do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu ohanah, Extra Voteitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z CB Gallery komponent zostanie samodzielnie dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli jesteście głodni wiedzy o CB Gallery, polecamy zapoznać się z witryną producenta tego programu. Najprościej jest ją znaleźć wpisując wyrażenie CB Gallery + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=CB Gallery + Joomla

Jak usunąć dodatek CB Gallery ...

Może przydarzyć się tak, iż rozszerzenie CB Gallery okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go z własnej, pięknej stronyinternetowej. W takim przypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS CB Gallery. Jak to uczynić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy ohanah Extra Vote lub Tabs czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Jak pobrać CB Gallery

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie CB Gallery jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku CB Gallery) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie społeczność Joomla! bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat CB Gallery będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.