Parę wzmianek dotyczących Catproduct

Dodatek Catproduct jest ciekawym "okazem" przedstawiającym to jak w niewielu posunięciach dostać możliwość zwiększenia grona oferowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, iż dodatki (a spośród nich np. Art Sexy Lightbox lub CComment Pro bądź właśnie Catproduct) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomla. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu ostrożności umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności swojego portalu w miarę pewny sposób, oraz co najistotniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Implementacja Catproduct w Joomla

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego rozszerzenia Was przerośnie - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy Catproduct, co do zasady ogranicza się do wczytania archiwum instalacyjnego za pomocą zwykłego instalatora, który typowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie dodanie Catproduct do Joomli niczym nie różni się od instalacji dodatku Art Sexy Lightbox, CComment Proitp. Po wgraniu paczki z Catproduct komponent zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli interesują Was detale o Catproduct, proponujemy Wam zapoznać się z witryną producenta niniejszego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wpisując zwrot Catproduct + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Catproduct%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne użytkowanie rozszerzenia Catproduct

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem pluginu Catproduct. Tutaj najistotniejszą kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację Catproduct to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Catproduct,Art Sexy Lightbox, CComment Pro receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć Catproduct

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Catproduct) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że powyższe sugestie na temat Catproduct będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.