Trochę słów dotyczących Canonical Links for K2

Canonical Links for K2 jest praktycznym wzorem obrazującym to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach jesteśmy w stanie wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotychczas nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Akeeba Backup lub WordPress Blog for Joomla! , czy akurat Canonical Links for K2) pozwalają na urządzenie naszej witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod CMS Joomla!. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności swojego portalu w miarę pewny sposób, oraz co najważniejsze - nie jest potrzebna umiejętność związana z pisaniem kodu .

Procedura instalacji Canonical Links for K2

Jeżeli macie obawę, że instalacja opisywanego rozszerzenia Was przerośnie - spokojnie, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku Canonical Links for K2, praktycznie ogranicza się do wgrania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Canonical Links for K2 niczym nie różni się od instalacji pluginu Akeeba Backup, WordPress Blog for Joomla!itp. Po wgraniu folderu skompresowanego z komponentem Canonical Links for K2 komponent zostanie samodzielnie osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów o Canonical Links for K2, polecamy Wam odwiedzić home page producenta tego rozwiązania. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując frazę Canonical Links for K2 + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Canonical Links for K2 + Joomla

A jak usunąć dodatek Canonical Links for K2 w CMS Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że komponent Canonical Links for K2 okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz jak najszybciej pozbyć się go z własnej, cudownej witryny. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Canonical Links for K2. Jak to osiągnąć? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy Akeeba Backup WordPress Blog for Joomla! lub Slideshow CK czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej strony › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Z jakiej strony ściągnąć Canonical Links for K2

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Canonical Links for K2) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas wskazówki na temat Canonical Links for K2 będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.