Garść słów dotyczących Call me back

Narzędzie Call me back jest prostym "okazem" na to jak w kilku prostych krokach dostać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS usług jakie dotąd nie były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. ChronoForms lub GMapFP : Google Map bądź akurat Call me back) zezwalają na wyposażenie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę pewny sposób, oraz co kluczowe - nie jest istotna umiejętność dotycząca pisania kodu .

W jaki sposób zainstalować Call me back do Joomli?

Wracając do Call me back. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja opisywanego pluginu Was przerośnie - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Call me back, co do zasady ogranicza się do załadowania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie Call me back do Joomli niczym nie różni się od instalacji dodatku ChronoForms, GMapFP : Google Mapitp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" Call me back komponent zostanie samoistnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej detali o Call me back, polecamy Wam "zagłębić" się w home page producenta opisywanego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć wklepując wyrażenie Call me back + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Call me back%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo korzystania z rozszerzenia Call me back

Może niektórzy spośród Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - Call me back jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Najprostszym sposobem na aktualizację Call me back to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek Call me back,ChronoForms, GMapFP : Google Map receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć Call me back

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Call me back) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie społeczność Joomli bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat Call me back były dla Was przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.