Nieco zdań poruszających temat Calc Builder

Dodatek Calc Builder jest interesującym "okazem" oddającym to jak w kilku prostych posunięciach otrzymać sposobność zwiększenia ilości oferowanych przez CMS usług jakie dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JComments lub Simple Pop-Up , czy akurat Calc Builder) pozwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod CMS Joomla!. Takie wyjściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu dość bezpieczny sposób, oraz co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zaimplementować Calc Builder w CMS Joomla?

Wracając do rozszerzenia Calc Builder. Jeżeli instalacja Calc Builder wywołuje w Was obawę i myślicie, że może Was przeróść - "relax", nie ma obaw:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji dodatku Calc Builder, sprowadza się w zasadzie do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą zwykłego instalatora, który typowo znajduje się w CMS Joomla!, czyli instalacja Calc Builder niczym nie różni się od instalacji dodatku JComments, Simple Pop-Upitp. Po instalacji paczki z komponentem Calc Builder rozszerzenie zostanie z automatu umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów o Calc Builder, proponujemy zapoznać się z stroną dewelopera powyższego rozwiązania. Najprościej jest ją wyszukać wpisując frazę Calc Builder + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Calc Builder%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne użytkowanie programu Calc Builder

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Calc Builder. Tutaj najistotniejszą sprawą zdaje się być dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację Calc Builder będzie zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek Calc Builder,JComments, Simple Pop-Up receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Pobieranie Calc Builder

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Calc Builder jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Calc Builder) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Calc Builder były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.