Chwila na kilka informacji o BT Social Sharing

Narzędzie BT Social Sharing jest oczywistym modelem pokazującym na to jak w niewielu nieskomplikowanych posunięciach możemy wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotychczas nie do końca były wdrożone, albo mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. EShop lub Cache Cleaner bądź akurat BT Social Sharing) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie wyjście, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego serwisu dość pewny sposób, a co najważniejsze - bez umiejętności programowania.

W jaki sposób zainstalować BT Social Sharing do Joomla?

Jeżeli obawiacie się, że instalacja komponentu Was przerośnie - wyluzujcie, bez niepokoju:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji BT Social Sharing, praktycznie ogranicza się do wczytania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który prawidłowo ma lokalizację w Joomla!, a więc dodanie BT Social Sharing do Joomli jest identyczne jak instalacja modułu EShop, Cache Cleaneritp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem BT Social Sharing rozszerzenie zostanie samoczynnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów o BT Social Sharing, proponujemy Wam zapoznać się z stroną producenta opisywanego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wpisując frazę BT Social Sharing + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=BT Social Sharing%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć rozszerzenie BT Social Sharing ...

Może przydarzyć się tak, iż rozszerzenie BT Social Sharing okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chcesz błyskawicznie pozbyć się go ze swojej wspaniałej stronyinternetowej. W takim wypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS BT Social Sharing. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy EShop Cache Cleaner lub uddeIM czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej strony › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Z jakiej strony ściągnąć BT Social Sharing

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku BT Social Sharing) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas podpowiedzi na temat BT Social Sharing będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.