Paręnaście słów o BT Slideshow Pro

Narzędzie BT Slideshow Pro stanowi praktyczny model pokazującym to jak w kilku nieskomplikowanych ruchach dostać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla usług jakie przedtem nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Fabrik lub Phoca Maps bądź właśnie BT Slideshow Pro) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomli. Taki system, przy zachowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu dość pewny sposób, i co najistotniejsze - nie jest wymagana wiedza związana z programowaniem .

Procedura instalacji BT Slideshow Pro

Wracając do rozszerzenia BT Slideshow Pro. Jeżeli instalacja BT Slideshow Pro wywołuje w Was obawę i przypuszczacie, że może Was przeróść - uspokajamy, bez niepokoju:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji suplementu BT Slideshow Pro, co do zasady ogranicza się do dodania archiwum instalacyjnego za sprawą podstawowego instalatora, który modelowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika dodanie BT Slideshow Pro do Joomli jest identyczne jak instalacja pluginu Fabrik, Phoca Mapsitp. Po wgraniu paczki z BT Slideshow Pro komponent zostanie automatycznie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeśli interesują Was szczegóły na temat BT Slideshow Pro, polecamy Wam zapoznać się z stroną producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę BT Slideshow Pro + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=BT Slideshow Pro + Joomla

Bezpieczne korzystanie z BT Slideshow Pro

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - BT Slideshow Pro jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną sprawą zdaje się być dbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem na aktualizację BT Slideshow Pro to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek BT Slideshow Pro,Fabrik, Phoca Maps rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie BT Slideshow Pro

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku BT Slideshow Pro) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.