Ciut informacji o BT Login

Dodatek BT Login stanowi oryginalny sposób opisującym to jak w paru prostych działaniach otrzymać możliwość powiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. sh404SEF lub RD e-Tickets , czy właśnie BT Login) zezwalają na wyposażenie naszej strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę bezpieczny sposób, oraz co najistotniejsze - bez wiedzy dotyczącej programowania.

W jaki sposób zaimplementować BT Login w CMS Joomla?

Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego rozszerzenia Was przerośnie - "relax", bez niepokoju:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji BT Login, ogranicza się w zasadzie do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który domyślnie ma lokalizację w Joomla!, czyli instalacja BT Login w niczym nie jest różna od instalacji komponentu sh404SEF, RD e-Ticketsitp. Po instalacji folderu skompresowanego z BT Login komponent zostanie z automatu umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli jesteście głodni wiedzy o BT Login, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę dewelopera powyższego programu. Najprościej jest ją znaleźć wklepując frazę BT Login + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=BT Login + Joomla

A jak usunąć rozszerzenie BT Login w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż moduł BT Login nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chcesz szybko unicestwić go z własnej, niepowtarzalnej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS BT Login. Jak to osiągnąć? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy sh404SEF RD e-Tickets lub ReDJ czyli każdy inny komponent. Otwieramy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Pobieranie BT Login

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie BT Login będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku BT Login) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe zalecenia na temat BT Login będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.