Ciut słów o BT Background Slideshow

Suplement BT Background Slideshow jest ciekawym przykładem na to jak w kilku zabiegach otrzymać możliwość zwiększenia grona oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto pamiętać, że dodatki (a spośród nich np. Jomres lub Music Collection bądź akurat BT Background Slideshow) zezwalają na urządzenie witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Taki sposób, przy zastosowaniu należytej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu dość pewny sposób, i co najistotniejsze - nie jest wymagana wiedza związana z znajomością kodu .

Procedura instalacji BT Background Slideshow

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was zgrozę i przewidujecie, że może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy BT Background Slideshow, sprowadza się w zasadzie do wgrania pliku instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który typowo znajduje się w CMS Joomla!, czyli instalacja BT Background Slideshow niczym nie różni się od instalacji modułu Jomres, Music Collectionitp. Po wgraniu paczki z komponentem BT Background Slideshow komponent zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o BT Background Slideshow, proponujemy Wam zapoznać się z stroną producenta tego rozwiązania. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując frazę BT Background Slideshow + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=BT Background Slideshow + Joomla

W jaki sposób odinstalować dodatek BT Background Slideshow ...

Może przydarzyć się tak, że plugin BT Background Slideshow nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chcesz błyskawicznie unicestwić go z własnej, uroczej stronyinternetowej. Na taki przypadek jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie BT Background Slideshow. Jak to osiągnąć? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy Jomres Music Collection lub Modals czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie BT Background Slideshow

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie BT Background Slideshow jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku BT Background Slideshow) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe porady na temat BT Background Slideshow będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.