Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem CMS Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to świetnie wiesz,iż rzeczywistym plusem tych systemów to nie CMS samoistnie, lecz dodatkowo stworzone dla nich dodatki. Dla CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to podstawowe, ale najbardziej złożone składowe CMS Joomla!. Liczba opisywanych dodatków przeznaczonych dla Joomli z pewnością zawiera się nie w setkach a w tysiącach. Warto wiedzieć, iż społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy się powiększa i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem przygotowanym z myślą o Joomla jest K2, GMapFP : Google Map bądźMini FrontPage Także Wśród owych dodatków odnajdziemy komponent - Brute Force Stop.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Fachowy kod

Nieco informacji o Brute Force Stop

Brute Force Stop to jasny sposób na to jak w paru nieskomplikowanych ruchach otrzymać możliwość zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotąd nie do końca były wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a spośród nich np. K2 lub GMapFP : Google Map , czy właśnie Brute Force Stop) pozwalają na zagospodarowanie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość pewny sposób, i co kluczowe - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować komponent Brute Force Stop w Joomla?

Powracając do Brute Force Stop . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Brute Force Stop sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Brute Force Stop komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Brute Force Stop proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Brute Force Stop” + Joomla w Google.

Pobieranie Brute Force Stop

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Brute Force Stop jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Brute Force Stop) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczeństwo Joomla! codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas sugestie na temat Brute Force Stop będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z rozszerzenia Brute Force Stop

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - Brute Force Stop jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem na aktualizację Brute Force Stop to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Brute Force Stop,K2, GMapFP : Google Map receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...Joomli

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.