Rozszerzenia a Joomla

Ten kto posiada Joomla albo innego CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, że rzeczywistym plusem owych programów to nie System Zarządzania Treścią per se, a dodatkowo przygotowane dla nich aplikacje. Jeżeli mówimy o Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to podstawowy, ale najbardziej skomplikowany składnik do CMS Joomla!. Ilość dodatków dla Joomli z pewnością możemy liczyć nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Warto pamiętać, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią ciągle rośnie przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem dla CMS Joomla! jest Smart Slider, Content Templater imavik Thumbnails Również Pośród tych dodatków jesteśmy w stanie wyszukać komponent - Browser Update Warning.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Sprawdzony kod

Parę zdań o Browser Update Warning

Rozszerzenie Browser Update Warning jest dobrym modelem , który pokazuje na to jak w niewielu posunięciach możemy powiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto pamiętać, że dodatki ( spośród nich np. Smart Slider lub Content Templater , czy akurat Browser Update Warning) pozwalają na urządzenie portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość pewny sposób, oraz co istotne - nie jest istotna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Jak zainstalować komponent Browser Update Warning w Joomla?

Powracając do Browser Update Warning . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Browser Update Warning sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Browser Update Warning komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Browser Update Warning proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Browser Update Warning” + Joomla w Google.

Jak pobrać Browser Update Warning

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Browser Update Warning jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Browser Update Warning) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas zalecenia na temat Browser Update Warning będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo używania Browser Update Warning

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem Browser Update Warning. Tutaj ważną sprawą zdaje się być pilnowanie jego aktualności. Prostym zabiegiem na aktualizację Browser Update Warning będzie zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Browser Update Warning,Smart Slider, Content Templater receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.