Paręnaście wzmianek o boxplus

Dodatek boxplus jest ciekawym wzorem opisującym to jak w kilku nieskomplikowanych krokach otrzymać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. jNews lub JSN UniForm PRO , czy właśnie boxplus) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomli. Taki sposób, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja boxplus w CMS Joomla

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was zgrozę i czujecie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy boxplus, praktycznie ogranicza się do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo ma lokalizację w Joomla!, a co z tego wynika dodanie boxplus do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu jNews, JSN UniForm PROitp. Po wgraniu paczki z boxplus rozszerzenie zostanie z automatu dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących detali na temat boxplus, proponujemy odwiedzić home page twórcy niniejszego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot boxplus + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=boxplus + Joomla

Bezpieczeństwo korzystania z boxplus

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem boxplus. Tutaj najistotniejszą sprawą jest pilnowanie jego aktualności. Łatwym sposobem na aktualizację boxplus to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odszukamy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek boxplus,jNews, JSN UniForm PRO receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, ale również aktualność...Joomli

Jak pobrać boxplus

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku boxplus) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym community Joomli bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat boxplus były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.