Parę informacji o Blank Module

Dodatek Blank Module stanowi jasny model pokazującym na to jak w kilku prostych aktach mamy możliwość powiększyć liczbę proponowanych przez CMS zastosowań, które dotychczas nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto pamiętać, iż dodatki ( wśród nich np. Proforms lub Content Builder , czy akurat Blank Module) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Takie podejściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności serwisu dość wygodny sposób, a co istotne - nie jest konieczna wiedza związana z programowaniem .

W jaki sposób zaimplementować Blank Module do Joomla?

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu budzi w Was obawę i przewidujecie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu Blank Module, co do zasady sprowadza się do załadowania archiwum instalacyjnego za sprawą zwykłego instalatora, który domyślnie ma lokalizację w Joomla!, czyli dodanie Blank Module do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu Proforms, Content Builderitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Blank Module komponent zostanie z automatu umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów na temat Blank Module, polecamy Wam odwiedzić home page producenta tego rozwiązania. Najprościej jest ją znaleźć wpisując frazę Blank Module + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Blank Module + Joomla

Bezpieczne używanie programu Blank Module

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem pluginu Blank Module. Tutaj istotną kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem aktualizacji Blank Module będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek Blank Module,Proforms, Content Builder rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i oczywiście również aktualność...Joomli

Z jakiej strony ściągnąć Blank Module

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie Blank Module jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Blank Module) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Blank Module były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.