Paręnaście słów dotyczących Blank Component

Rozszerzenie Blank Component to interesujący przykład wyjaśniającym to jak w kilku działaniach otrzymać sposobność powiększenia liczby proponowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Phoca Gallery lub Phoca Maps , czy właśnie Blank Component) zezwalają na "udekorowanie" witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod Joomli. Takie wyjście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu w miarę pewny sposób, i co ważne - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Sposób instalacji Blank Component

Jeżeli instalacja Blank Component powoduje w Was obawę i przewidujecie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Blank Component, sprowadza się w zasadzie do dodania archiwum instalacyjnego za sprawą zwykłego instalatora, który normalnie znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Blank Component jest takie samo jak instalacja modułu Phoca Gallery, Phoca Mapsitp. Po instalacji paczki z Blank Component rozszerzenie zostanie samoistnie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli jesteście ciekawi o Blank Component, polecamy "zagłębić" się w witrynę autora powyższego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wklepując zwrot Blank Component + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Blank Component + Joomla

Bezpieczeństwo używania rozszerzenia Blank Component

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - Blank Component jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią sprawą zdaje się być pilnowanie jego aktualności. Prostym zabiegiem aktualizacji Blank Component będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Blank Component,Phoca Gallery, Phoca Maps rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Z jakiej strony pobrać Blank Component

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Blank Component będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Blank Component) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat Blank Component były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.