Garść wzmianek dotyczących BK-MultiThumb

Suplement BK-MultiThumb stanowi dobry model obrazującym to jak w kilku prostych ruchach otrzymać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. J2Store lub RD e-Tickets , czy akurat BK-MultiThumb) pozwalają na "udekorowanie" naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego serwisu dość bezpieczny sposób, oraz co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W jaki sposób zaimplementować BK-MultiThumb do Joomla?

Powracając do rozszerzenia BK-MultiThumb. Jeżeli macie obawę, że instalacja opisywanego pluginu może Was przeróść - uspokajamy, bez obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji dodatku BK-MultiThumb, redukuje się co do zasady do wgrania archiwum instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który typowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie dodanie BK-MultiThumb do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja modułu J2Store, RD e-Ticketsitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z komponentem BK-MultiThumb rozszerzenie zostanie samodzielnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących detali na temat BK-MultiThumb, polecamy Wam "zagłębić" się w witrynę twórcy tego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot BK-MultiThumb + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=BK-MultiThumb%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo użytkowania BK-MultiThumb

Może niektórzy spośród Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla Joomla! - BK-MultiThumb jest bezpieczny . W tym miejscu ważną sprawą powinno być dbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem aktualizacji BK-MultiThumb to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to dodatek BK-MultiThumb,J2Store, RD e-Tickets receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Skąd ściągnąć BK-MultiThumb

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku BK-MultiThumb) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.