Komponenty a system zarządzania treścią Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na CMS Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to doskonale wiesz,że rzeczywistym plusem takich systemów to nie CMS sam w sobie, a dodatkowo dedykowane dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponent to elementarny, ale najbardziej skomplikowany składnik do CMS Joomla!. Zbiór opisywanych pluginów dla Joomla! zawiera się nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Należy pamiętać, że społeczność tego CMS nieustannie wzrasta i przygotowuje nowe ikreatywne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to ARK Editor, JBolo! iiCagenda Także Pośrodku owych pluginów mamy możliwość wyszukać komponent - BIT Virtuemart Product Badges.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy CMS

Kilka słów w temacie BIT Virtuemart Product Badges

Suplement BIT Virtuemart Product Badges stanowi oryginalny wzór wyjaśniającym to jak w kilku zabiegach mamy możliwość zwiększyć grono oferowanych przez CMS usług, które dotąd nie były zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. ARK Editor lub JBolo! bądź akurat BIT Virtuemart Product Badges) zezwalają na wyposażenie portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie wyjściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu dość pewny sposób, oraz co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować komponent BIT Virtuemart Product Badges w Joomla?

Powracając do BIT Virtuemart Product Badges . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy BIT Virtuemart Product Badges sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z BIT Virtuemart Product Badges komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu BIT Virtuemart Product Badges proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „BIT Virtuemart Product Badges” + Joomla w Google.

Jak pobrać BIT Virtuemart Product Badges

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku BIT Virtuemart Product Badges) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat BIT Virtuemart Product Badges były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować rozszerzenie BIT Virtuemart Product Badges w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że moduł BIT Virtuemart Product Badges nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej unicestwić go ze swojej wspaniałej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie BIT Virtuemart Product Badges. Jak to osiągnąć? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy ARK Editor JBolo! lub iCagenda czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania rozszerzenia.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.