Garść wzmianek w temacie Bible Study

Bible Study to ciekawy wzór , który wskazuje na to jak w paru prostych zabiegach dostać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które przedtem nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że dodatki (a wśród nich np. Advanced Module Manager lub Phoca Guestbook bądź właśnie Bible Study) pozwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Takie wyjście, przy zachowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu w miarę pewny sposób, a co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

Jak zaimplementować Bible Study w CMS Joomla?

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja Bible Study wywołuje w Was obawę i myślicie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji Bible Study, ogranicza się w zasadzie do załadowania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który prawidłowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie Bible Study do Joomli jest takie samo jak instalacja pluginu Advanced Module Manager, Phoca Guestbookitp. Po instalacji folderu skompresowanego z "składnikiem" Bible Study komponent zostanie samodzielnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat Bible Study, proponujemy zapoznać się z witryną autora opisywanego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją wyszukać wpisując frazę Bible Study + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Bible Study%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć dodatek Bible Study ...

Może zdarzyć się tak, że dodatek Bible Study nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś jak najszybciej unicestwić go ze swojej wspaniałej strony. Na taki przypadek istnieje tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Bible Study. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Advanced Module Manager Phoca Guestbook lub Unite Slider czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Jak pobrać Bible Study

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Bible Study jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Bible Study) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomli codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe rady na temat Bible Study będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.