Parę zdań nawiązujących do bgMAX

bgMAX jest dobrym wzorem , który pokazuje na to jak w niewielu nieskomplikowanych aktach otrzymać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie do końca były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a wśród nich np. JFBConnect lub Content Builder bądź właśnie bgMAX) zezwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co najistotniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować bgMAX do Joomla?

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was strach i przewidujecie, że może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy bgMAX, co do zasady sprowadza się do wczytania archiwum instalacyjnego za sprawą zwykłego instalatora, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie bgMAX do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu JFBConnect, Content Builderitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem bgMAX komponent zostanie samoistnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeżeli interesują Was szczegóły na temat bgMAX, proponujemy "zagłębić" się w home page autora tego dodatku. Najłatwiej jest ją wyszukać wklepując frazę bgMAX + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=bgMAX + Joomla

W jaki sposób odinstalować dodatek bgMAX w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż komponent bgMAX okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz szybko pozbyć się go ze swojej pięknej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS bgMAX. W jaki sposób to sprawić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy JFBConnect Content Builder lub Phoca Download czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej strony › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Skąd bezpiecznie pobrać bgMAX

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie bgMAX będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku bgMAX) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomli nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.