Komponenty a system zarządzania treścią Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to zapewne wiesz,iż rzeczywistym plusem takich programów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz specjalnie opracowane dla nich rozszerzenia. Jeżeli mówimy o Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to kluczowy, ale nader zaawansowany składnik Joomla. Ilość dodatków dla Joomli możemy liczyć w kilku tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż "community" owego CMS bez przerwy się powiększa i pisze nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla CMS Joomla! to JoomSEF, Layer Slider lubSourcerer Także Pośród tych rozszerzeń odnajdziemy komponent - BF Survey.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Wysokiej jakości CMS

Paręnaście zdań poruszających temat BF Survey

Rozszerzenie BF Survey jest dobrym wzorem obrazującym to jak w kilku prostych zabiegach dostać możliwość zwiększenia grona proponowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie do końca były możliwe, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki ( wśród nich np. JoomSEF lub Layer Slider bądź właśnie BF Survey) zezwalają na urządzenie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Takie wyjściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę wygodny sposób, i co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent BF Survey w Joomla?

Powracając do BF Survey . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy BF Survey sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z BF Survey komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu BF Survey proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „BF Survey” + Joomla w Google.

Jak pobrać BF Survey

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie BF Survey jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku BF Survey) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomli codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe porady na temat BF Survey będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z programu BF Survey

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji BF Survey. Tutaj kardynalną sprawą powinno być dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem na aktualizację BF Survey będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie BF Survey,JoomSEF, Layer Slider rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i bezsprzecznie również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.