Garść stwierdzeń na temat Back Button

Suplement Back Button jest praktycznym modelem opisującym to jak w kilku nieskomplikowanych posunięciach dostać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotychczas nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Perfect Ajax Popup Contact Form lub Art Calendar , czy właśnie Back Button) zezwalają na "udekorowanie" portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomli. Taka możliwośćgdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę pewny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy na temat programowania.

Sposób instalacji Back Button

Powracając do Back Button. Jeżeli instalacja Back Button wywołuje w Was strach i myślicie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji Back Button, praktycznie ogranicza się do wczytania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który normalnie znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Back Button niczym nie różni się od instalacji komponentu Perfect Ajax Popup Contact Form, Art Calendaritp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Back Button rozszerzenie zostanie samodzielnie osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli interesują Was detale o Back Button, polecamy zapoznać się z witryną producenta tego dodatku. Najłatwiej jest ją wyszukać wpisując wyrażenie Back Button + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=Back Button + Joomla

W jaki sposób odinstalować dodatek Back Button ...

Może przydarzyć się tak, iż dodatek Back Button okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej usunąć go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Back Button. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Perfect Ajax Popup Contact Form Art Calendar lub ARI Ext Menu czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel administracyjny strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania pluginu.

Jak ściągnąć Back Button

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Back Button jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Back Button) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.