Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która jest pasjonatem Joomla albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, etc.) to zapewne wiesz,iż rzeczywistym plusem owych programów to nie CMS sam w sobie, a dodatkowo opracowane dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to kluczowy, ale nader zaawansowany składnik do CMS Joomla!. Ilość wspomnianych pluginów stworzonych z myślą dla CMS Joomla! z pewnością mieści się nie w setkach a w tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią stale poszerza się i pisze nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla CMS Joomla! to Simple Image Gallery, BlastChat bądźJ2XML Również Pośrodku tychże programów możemy odnaleźć komponent - Awo Email Login.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy kod

Trochę stwierdzeń dotyczących Awo Email Login

Suplement Awo Email Login to interesujący model przedstawiającym to jak w paru zabiegach jesteśmy w stanie powiększyć grono oferowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie były zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Warto pamiętać, iż dodatki ( wśród nich np. Simple Image Gallery lub BlastChat , czy akurat Awo Email Login) pozwalają na wyposażenie portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taka strategiagdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu dość pewny sposób, i co najistotniejsze - nie jest potrzebna umiejętność związana z znajomością kodu .

Jak zainstalować komponent Awo Email Login w Joomla?

Powracając do Awo Email Login . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Awo Email Login sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Awo Email Login komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Awo Email Login proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Awo Email Login” + Joomla w Google.

Jak pobrać Awo Email Login

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Awo Email Login jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Awo Email Login) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe podpowiedzi na temat Awo Email Login będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć dodatek Awo Email Login ...

Może przydarzyć się tak, iż moduł Awo Email Login nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie usunąć go z własnej, pięknej witryny. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Awo Email Login. Jak to uczynić? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Simple Image Gallery BlastChat lub J2XML czyli każdy komponent. Otwieramy panel zarządzania strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.