Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się CMS Joomla! i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, etc.) to doskonale wiesz,że największą siłą takich programów to nie System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz dodatkowo utworzone dla nich dodatki. W przypadku gdy mówimy o Joomla!, za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponent to podstawowy, jednakże najbardziej skomplikowany składnik Joomli. Ilość opisywanych pluginów dla tego CMS możemy liczyć nie w setkach a w tysiącach. Należy wiedzieć, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy wzrasta i wymyśla nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla CMS Joomla! to sh404SEF, Pro Magic Audio Player iForm Maker Również Pośrodku tych pluginów znajdziemy komponent - AutoTweet NG Pro.

Kilka wzmianek poruszających temat AutoTweet NG Pro

Rozszerzenie AutoTweet NG Pro jest ciekawym modelem przedstawiającym to jak w kilku nieskomplikowanych krokach dostać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS funkcji jakie dotąd nie były możliwe, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. sh404SEF lub Pro Magic Audio Player , czy akurat AutoTweet NG Pro) pozwalają na zagospodarowanie witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu w miarę wygodny sposób, a co ważne - nie jest istotna umiejętność związana z pisaniem kodu .

Komponent AutoTweet NG Pro nie posiada możliwości, jakiej potrzebuję.

Jak postąpić na wypadek gdy zaimplementowanydodatek AutoTweet NG Pro nie posiada funkcjonalności, na której szczególnie nam zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim znajdziemy? Cóż sytuacja wydaje się być stosunkowo oczywista. Tak jak to zostało wspomniane w powyższym akapicie, dodatki w podstawowej opcji, (przeważnie bezpłatnej) nie dysponują wszystkimi opcjami. Dlatego, z powyższych powodów najlepsze rozwiązanie to poszukanie czy opcja, która jest dla nas istotna nie jest czasami udostępniona w wersji płatnej. Autorzy rozszerzeń szczegółowo zawierają w dokumentacji, które funkcje są dostępne w wersji darmowej, a które extra w "komercyjnej". Pozostaje nam znaleźć, czy czasem to na czym nam zależy i czego szukamy nie jest udostępniane odpłatnie.

Alternatywnym wyjściem jest...wybranie innego dodatku. Jeszcze raz informujemy – rozszerzeń do Joomla! naprawdę sporo bo pare tysięcy (już ponad 8!). Stąd łatwy wniosek, że funkcje, które są przedmiotem komponentu po prostu się "dublują". Zabierz się w podróż do świata Joomla i odnajdź dodatek podobny do AutoTweet NG Pro, a może i wydajniejszy!

Jest jeszcze trzecie wyjście :). Możesz zlecić zbudowanie nowego dodatku odpowiednim ludziom, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Komu zlecić powyższą usługę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Skąd pobrać AutoTweet NG Pro

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie AutoTweet NG Pro jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku AutoTweet NG Pro) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie community Joomli bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas rady na temat AutoTweet NG Pro będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć rozszerzenie AutoTweet NG Pro w Joomla!...

Jest możliwość, że plugin AutoTweet NG Pro okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko pozbyć się go z własnej, niepowtarzalnej stronyinternetowej. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS AutoTweet NG Pro. Jak to uczynić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy sh404SEF Pro Magic Audio Player lub Form Maker czyli każdy inny komponent. Otwieramy panel zarządzania stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.