Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się CMS Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to doskonale wiesz,iż prawdziwą potęgą takich programów to nie CMS per se, a dodatkowo opracowane dla nich programy. W przypadku gdy mówimy o Joomla!, za takie dodatki należy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to bazowe, jednakże najbardziej złożone ogniwa Joomla. Zbiór rozszerzeń stworzonych z myślą dla Joomli mieści się nie w setkach a w kilku tysiącach. Należy wiedzieć, iż wspólnota tego CMS nieustannie rośnie i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to Ignite Gallery, BlastChat iReReplacer Także Wśród tychże rozszerzeń odnajdziemy komponent - Auto onPageLoad Popup.

Ciut stwierdzeń o Auto onPageLoad Popup

Auto onPageLoad Popup to ciekawy przykład oddającym to jak w paru prostych posunięciach otrzymać sposobność powiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotychczas nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Ignite Gallery lub BlastChat , czy akurat Auto onPageLoad Popup) pozwalają na wyposażenie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Takie rozwiązaniegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności naszego serwisu dość wygodny sposób, a co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Program Auto onPageLoad Popup nie posiada funkcji, jakiej poszukuję.

Jak postąpić na wypadek kiedy zaimplementowanydodatek Auto onPageLoad Popup nie ma możliwości, na której szczególnie nam zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim będzie? Cóż sytuacja wydaje się całkiem prosta. Jak opisaliśmy to w wcześniejszym akapicie, dodatki w podstawowej wersji, (przeważnie bezpłatnej) nie dysponują wszystkimi funkcjami. Z tego względu najlepiej jest sprawdzić czy opcja, która jest dla nas istotna nie jest czasami dostępna w opcji rozszerzonej (płatnej). Autorzy dodatków drobiazgowo opisują w specyfikacji, które funkcje są dostępne w bezpłatnej wersji komponentu, a które extra w płatnej. Pozostaje nam wyszukać, czy czasami to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie zawiera się w opcji płatnej.

Drugim sposobem jest...wybranie odmiennego rozszerzenia. Kolejny raz przypominamy – rozszerzeń do Joomla! przeszło kilka tysięcy (już ponad 8!). Dlatego drogą dedukcji możemy wywnioskować, że niektóre schematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Zabierz się w podróż do świata Joomla i odnajdź plugin porównywalny do Auto onPageLoad Popup, a może i lepszy!

Jest jeszcze trzecia droga :). Możesz zlecić stworzenie nowego dodatku odpowiednim ludziom, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Nie wiesz, komu przydzielić powyższą usługę? Postaw na nas! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Skąd pobrać Auto onPageLoad Popup

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Auto onPageLoad Popup) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie populacja Joomla! nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe porady na temat Auto onPageLoad Popup będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne stosowanie komponentu Auto onPageLoad Popup

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - Auto onPageLoad Popup jest bezpieczny . Tutaj istotną kwestią powinno być pilnowanie jego aktualności. Najprostszym sposobem aktualizacji Auto onPageLoad Popup będzie zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Auto onPageLoad Popup,Ignite Gallery, BlastChat receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.