Dodatki a system zarządzania treścią Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która interesuje się CMS Joomla! lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to doskonale wiesz,iż realnym plusem takich systemów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz specjalnie wykreowane dla nich moduły. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie dodatki powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponent to elementarny, ale najbardziej złożony składnik do CMS Joomla!. Ilość wspomnianych pluginów przeznaczonych dla Joomli zawiera się w co najmniej tysiącach. Warto wiedzieć, iż społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią stale się powiększa i pisze nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla CMS Joomla! jest Phoca Gallery, JUX Mega Menu bądźFW Gallery Także Pośrodku owych dodatków mamy możliwość odnaleźć komponent - Auction Factory.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Fachowy CMS

Paręnaście słów poruszających temat Auction Factory

Auction Factory jest prostym przykładem wyjaśniającym to jak w kilku prostych aktach jesteśmy w stanie powiększyć grono proponowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie do końca były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Phoca Gallery lub JUX Mega Menu , czy akurat Auction Factory) zezwalają na zagospodarowanie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu dość wygodny sposób, a co najważniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Jak zainstalować komponent Auction Factory w Joomla?

Powracając do Auction Factory . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Auction Factory sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Auction Factory komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Auction Factory proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Auction Factory” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie ściągnąć Auction Factory

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Auction Factory) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe podpowiedzi na temat Auction Factory będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne używanie programu Auction Factory

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - Auction Factory jest bezpieczny . Tutaj kardynalną kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację Auction Factory to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Auction Factory,Phoca Gallery, JUX Mega Menu rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.