Ciut wzmianek o Article Auto ToC

Suplement Article Auto ToC jest ciekawym "okazem" pokazującym na to jak w kilku nieskomplikowanych krokach możemy wpłynąć na liczbę proponowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie do końca były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Kunena lub Autostand bądź właśnie Article Auto ToC) zezwalają na urządzenie naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu ostrożności pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego serwisu dość pewny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Article Auto ToC w Joomli

Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego pluginu może Was przeróść - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Article Auto ToC, sprowadza się co do zasady do dodania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który prawidłowo ma lokalizację w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Article Auto ToC jest identyczne jak instalacja komponentu Kunena, Autostanditp. Po wgraniu folderu skompresowanego z Article Auto ToC rozszerzenie zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli interesują Was szczegóły na temat Article Auto ToC, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową producenta powyższego komponentu. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując frazę Article Auto ToC + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Article Auto ToC%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób odinstalować rozszerzenie Article Auto ToC ...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż dodatek Article Auto ToC okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chcesz błyskawicznie pozbyć się go z własnej, pięknej witryny. W takim przypadku istnieje tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Article Auto ToC. W jaki sposób to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Kunena Autostand lub Slideshow CK czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Skąd bezpiecznie pobrać Article Auto ToC

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Article Auto ToC) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat Article Auto ToC były dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.