Paręnaście słów o Art ZoomIn

Dodatek Art ZoomIn to praktyczny model na to jak w paru zabiegach jesteśmy w stanie wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Proforms lub Pro Magic Audio Player , czy akurat Art ZoomIn) zezwalają na "udekorowanie" naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu dość bezpieczny sposób, i co najistotniejsze - nie jest konieczna wiedza związana z programowaniem .

Procedura instalacji Art ZoomIn

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was zgrozę i myślicie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji Art ZoomIn, sprowadza się co do zasady do wgrania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który modelowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Art ZoomIn do Joomli niczym nie różni się od instalacji pluginu Proforms, Pro Magic Audio Playeritp. Po instalacji paczki z Art ZoomIn rozszerzenie zostanie samoistnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat Art ZoomIn, proponujemy Wam "zagłębić" się w home page producenta powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot Art ZoomIn + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=Art ZoomIn + Joomla

Bezpieczeństwo użytkowania komponentu Art ZoomIn

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - Art ZoomIn jest bezpieczny . Tutaj ważną kwestią jest pamiętanie o jego aktualności. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację Art ZoomIn będzie wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek Art ZoomIn,Proforms, Pro Magic Audio Player rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i oczywiście również aktualność...Joomli

Z jakiej strony pobrać Art ZoomIn

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Art ZoomIn) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas instrukcje na temat Art ZoomIn będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.