Ten kto użytkuje Joomla albo innego CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, iż realną przewagą nad zwykłą stroną programów nie jest System Zarządzania Treścią per se, lecz specjalnie dedykowane dla nich aplikacje. Dla CMS Joomla! za takie dodatki należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to zasadnicze, ale najbardziej skomplikowane składniki CMS Joomla!. Ilość wspomnianych dodatków z myślą dla Joomli z pewnością mieści się w kilku tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż społeczność tego CMS stale rośnie i przygotowuje nowe ipionierskie rozwiązania. Przykładowym komponentem przygotowanym z myślą o Joomla to FaLang, Phoca Guestbook lubReReplacer Również Pośrodku owych programów mamy możliwość wyszukać komponent - Art Wijmo Menu.

Trochę wzmianek dotyczących Art Wijmo Menu

Suplement Art Wijmo Menu stanowi świetny model na to jak w niewielu nieskomplikowanych posunięciach możemy powiększyć grono proponowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. FaLang lub Phoca Guestbook bądź akurat Art Wijmo Menu) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod CMS Joomla!. Takie rozwiązaniegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co kluczowe - nie jest istotna wiedza związana z pisaniem kodu .

Art Wijmo Menu nie ma możliwości, której szukam.

Co na wypadek gdy Art Wijmo Menu nie posiada możliwości, na której niezwykle nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim będzie? Hmm sytuacja zdaje się dość oczywista. Tak jak to zostało napomknięte poprzednim akapicie, komponenty w wersji podstawowej, (zazwyczaj bezpłatnej) nie mają wszystkich opcji. Dlatego, z powyższych powodów najprostsze rozwiązanie to poszukanie czy opcja, która jest dla nas istotna nie jest czasem dostępna w wersji rozszerzonej (płatnej). Twórcy dodatków drobiazgowo zawierają w specyfikacji, jakie z wymienionych funkcji są dostępne w wersji bezpłatnej, a jakie dodatkowo w płatnej. Pozostaje nam poszukać, czy czasem to czego szukamy nie jest udostępniane odpłatnie.

Drugim sposobem jest...wybranie innego rozszerzenia. Kolejny raz informujemy – rozszerzeń do CMS Joomla! naprawdę sporo bo kilka tysięcy (już ponad 8!). Stąd możemy wywnioskować, że schematy najzwyczajniej na świecie się "dublują". Wejdź w głąb świata Joomla i odszukaj plugin podobny do Art Wijmo Menu, a nawet może i odpowiedniejszy!

No tak! Zapomnieliśmy o "trzeciej drodze" :). Możesz zlecić zbudowanie nowego komponentu odpowiednim ludziom, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Nie wiesz, komu przydzielić taką odpowiedzialną usługę? Jesteśmy do usług! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Jak pobrać Art Wijmo Menu

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Art Wijmo Menu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Art Wijmo Menu) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat Art Wijmo Menu będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować komponent Art Wijmo Menu ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż dodatek Art Wijmo Menu okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go z własnej, uroczej strony. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Art Wijmo Menu. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy FaLang Phoca Guestbook lub ReReplacer czyli każdy inny komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.