Kilka stwierdzeń o Art Feature Carousel

Rozszerzenie Art Feature Carousel jest oczywistym "okazem" obrazującym to jak w niewielu aktach jesteśmy w stanie powiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla usług jakie przedtem nie zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Modules Anywhere lub BT Content Slider , czy akurat Art Feature Carousel) zezwalają na urządzenie portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomla. Takie podejściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności swojego portalu dość bezpieczny sposób, i co ważne - bez znajomości zasad programowania.

W jaki sposób zaimplementować Art Feature Carousel do CMS Joomla?

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja tego dodatku może Was przeróść - "relax", nie ma obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać specyfikacji suplementu Art Feature Carousel, ogranicza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który domyślnie znajduje się w Joomla!, a więc dodanie Art Feature Carousel do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu Modules Anywhere, BT Content Slideritp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z rozszerzeniem Art Feature Carousel rozszerzenie zostanie z automatu umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali na temat Art Feature Carousel, proponujemy zapoznać się z witryną autora tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę Art Feature Carousel + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Art Feature Carousel%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne stosowanie programu Art Feature Carousel

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla Joomla! - Art Feature Carousel jest bezpieczny . W tym miejscu ważną sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem aktualizacji Art Feature Carousel to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Art Feature Carousel,Modules Anywhere, BT Content Slider rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, ale również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie Art Feature Carousel

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie Art Feature Carousel będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Art Feature Carousel) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas rady na temat Art Feature Carousel będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.