Nieco słów dotyczących Art Clock

Suplement Art Clock to praktyczny przykład , który wskazuje na to jak w paru prostych działaniach jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę proponowanych przez CMS zastosowań, które przedtem nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Maxi Menu CK lub JotCache , czy właśnie Art Clock) zezwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomla. Taka metoda, przy zachowaniu ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu dość wygodny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować Art Clock w Joomla?

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu budzi w Was obawę i przewidujecie, że może Was przeróść - "relax", nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji Art Clock, co do zasady ogranicza się do wczytania pliku instalacyjnego za sprawą zwykłego instalatora, który modelowo ma lokalizację w Joomla!, a więc instalacja Art Clock niczym nie różni się od instalacji pluginu Maxi Menu CK, JotCacheitp. Po instalacji folderu skompresowanego z komponentem Art Clock rozszerzenie zostanie samodzielnie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej detali o Art Clock, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową twórcy niniejszego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wklepując wyrażenie Art Clock + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Art Clock%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne korzystanie z Art Clock

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla Joomla! - Art Clock jest bezpieczny . W tym miejscu ważną kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem na aktualizację Art Clock będzie zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Art Clock,Maxi Menu CK, JotCache rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Skąd pobrać Art Clock

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Art Clock) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomla! bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe instrukcje na temat Art Clock będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.