Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to zapewne wiesz,iż najpotężniejszą potęgą tych programów to nie System Zarządzania Treścią sam w sobie, a specjalnie utworzone dla nich rozszerzenia. W przypadku gdy mówimy o CMS Joomla!, za takie suplementy należy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to elementarny, ale nader złożony składnik Joomla. Liczba rozszerzeń stworzonych z myślą dla Joomla! z pewnością zawiera się w czterocyfrowej liczbie. Warto pamiętać, iż "community" opisywanego CMS bez przerwy poszerza się przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o Joomla jest Attachments, Articles Anywhere lubJ2XML Również Pośród owych programów odnajdziemy komponent - ARRA User Migrate.

Kilka wzmianek w temacie ARRA User Migrate

Suplement ARRA User Migrate jest dobrym "okazem" pokazującym na to jak w paru prostych działaniach jesteśmy w stanie wpłynąć na grono oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, iż dodatki ( wśród nich np. Attachments lub Articles Anywhere bądź właśnie ARRA User Migrate) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomla. Taki sposób, przy zastosowaniu należytej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę bezpieczny sposób, i co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W komponencieARRA User Migrate nie istnieje funkcja, która jest dla mnie istotna.

Co na wypadek gdy ARRA User Migrate nie posiada opcji, na której niezwykle nam zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim będzie? Cóż sytuacja zdaje się dość oczywista. Tak jak to zostało wspomniane w powyższym akapicie, dodatki w standardowej wersji, (zazwyczaj bezpłatnej) nie posiadają wszystkich opcji. Z tego powodu najlepsze rozwiązanie sytuacji to poszukanie czy opcja, którą potrzebujemy nie jest czasami dostępna w opcji płatnej. Twórcy rozszerzeń drobiazgowo opisują w specyfikacji, jakie funkcje są dostępne w bezpłatnej wersji komponentu, a jakie dodatkowo w płatnej. Pozostaje nam odnaleźć, czy być może to czego szukamy nie jest udostępniane odpłatnie.

Alternatywnym wyjściem jest...poszukanie innego dodatku. Ponownie przypominamy – rozszerzeń do CMS Joomla! naprawdę sporo bo pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego drogą dedukcji prosty wniosek, że schematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Zabierz się w podróż do Joomlowego świata i odnajdź plugin porównywalny do ARRA User Migrate, a nawet może i lepszy!

Jest jeszcze trzecie wyjście :). Możesz po prostu zlecić zbudowanie dodatku szytego na miarę, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Komu zlecić powyższą usługę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Skąd bezpiecznie ściągnąć ARRA User Migrate

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie ARRA User Migrate będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku ARRA User Migrate) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób usunąć rozszerzenie ARRA User Migrate ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż rozszerzenie ARRA User Migrate nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie pozbyć się go ze swojej cudownej witryny. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie ARRA User Migrate. Jak to osiągnąć? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Attachments Articles Anywhere lub J2XML czyli każdy komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.