Rozszerzenia a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na CMS Joomla! lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to zapewne wiesz,że rzeczywistym plusem programów to nie CMS per se, lecz dodatkowo wykreowane dla nich rozszerzenia. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, za takie dodatki powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to bazowe, i najbardziej złożone segmenty Joomla. Liczba rozszerzeń z myślą dla Joomla! mieści się nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Należy pamiętać, że społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią ciągle poszerza się opracowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest JCH Optimize, Simple Spotlight lubACL Manager Także Wśród tych rozszerzeń znajdziemy komponent - ARI YUI Menu.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy system

Parę zdań nawiązujących do ARI YUI Menu

Rozszerzenie ARI YUI Menu jest praktycznym przykładem oddającym to jak w kilku nieskomplikowanych ruchach otrzymać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS funkcji jakie dotychczas nie były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. JCH Optimize lub Simple Spotlight bądź akurat ARI YUI Menu) zezwalają na wyposażenie witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod Joomla. Takie wyjściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość wygodny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy na temat programowania.

Jak zainstalować komponent ARI YUI Menu w Joomla?

Powracając do ARI YUI Menu . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy ARI YUI Menu sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z ARI YUI Menu komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu ARI YUI Menu proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „ARI YUI Menu” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie ściągnąć ARI YUI Menu

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie ARI YUI Menu będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku ARI YUI Menu) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie community Joomli bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady na temat ARI YUI Menu były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo używania komponentu ARI YUI Menu

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent - ARI YUI Menu jest bezpieczny . Tutaj przewodnią sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji ARI YUI Menu to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek ARI YUI Menu,JCH Optimize, Simple Spotlight receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.