Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na Joomla lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to zapewne wiesz,iż realną przewagą nad zwykłą stroną tych programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, a dodatkowo wykreowane dla nich rozszerzenia. Dla Joomli za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to podstawowe, jednakowoż najbardziej złożone segmenty CMS Joomla!. Grono wspomnianych rozszerzeń stworzonych dla tego CMS z pewnością możemy liczyć nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż społeczność tego CMS nieustannie poszerza się i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem dla CMS Joomla! to Event Booking, Email as Username iFacebook Wall Feeds Także Pośrodku tychże pluginów znajdziemy komponent - ARI Sexy Lightbox Lite.

Garść wzmianek poruszających temat ARI Sexy Lightbox Lite

Rozszerzenie ARI Sexy Lightbox Lite jest ciekawym przykładem pokazującym to jak w kilku działaniach dostać sposobność zwiększenia ilości proponowanych przez CMS usług, które dotychczas nie zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a spośród nich np. Event Booking lub Email as Username bądź akurat ARI Sexy Lightbox Lite) pozwalają na urządzenie portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Taki systemgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W dodatkuARI Sexy Lightbox Lite nie występuje funkcja, jaka jest mi potrzebna.

Co w przypadku kiedy ARI Sexy Lightbox Lite nie ma możliwości, na której nam bardzo zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim znajdziemy? Cóż sprawa zdaje się dość oczywista. Jak wspomnieliśmy w wcześniejszym akapicie, rozszerzenia w wersji podstawowej, (zazwyczaj nieodpłatnej) nie dysponują wszystkimi funkcjami. Z tego powodu najlepsze rozwiązanie sytuacji to sprawdzenie czy funkcja, którą potrzebujemy nie jest czasem udostępniona w opcji płatnej. Deweloperzy dodatków szczegółowo opisują w dokumentacji, jakie funkcje dostępne są w darmowej wersji komponentu, a jakie extra w "komercyjnej". Zostaje nam znaleźć, czy czasami to czego poszukujemy nie jest udostępniane odpłatnie.

Kolejnym sposobem jest...poszukanie odmiennego dodatku. Jeszcze raz przypominamy – rozszerzeń do CMS Joomla! przeszło pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego prosty wniosek, że funkcje, które są przedmiotem komponentu po prostu się powtarzają. Zabierz się w podróż do Joomlowego świata i odnajdź plugin porównywalny do ARI Sexy Lightbox Lite, a nawet może i odpowiedniejszy!

Ahh tak! Zapomnieliśmy o "trzeciej drodze" :). Możesz po prostu zlecić zbudowanie rozszerzenia szytego na miarę, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie wiesz, komu zlecić powyższą usługę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Pobieranie ARI Sexy Lightbox Lite

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku ARI Sexy Lightbox Lite) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym populacja Joomla! bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat ARI Sexy Lightbox Lite były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z wtyczki ARI Sexy Lightbox Lite

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - ARI Sexy Lightbox Lite jest bezpieczny . Tutaj istotną sprawą powinno być troska o jego aktualność. Prostym sposobem aktualizacji ARI Sexy Lightbox Lite będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie ARI Sexy Lightbox Lite,Event Booking, Email as Username rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, ale również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.