Rozszerzenia a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się Joomla bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to świetnie wiesz,że realną siłą programów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, a specjalnie wykreowane dla nich dodatki. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, jednakowoż najbardziej złożony składnik do Joomli. Liczba pluginów z myślą dla Joomla! z pewnością zawiera się w paru tysiącach. Należy wiedzieć, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie się powiększa i publikuje nowe,pionierskie rozwiązania. Przykładowym komponentem dla CMS Joomla! jest ohanah, BlastChat iRealEstateManager Również Pośród tychże programów odnajdziemy komponent - ARI Sexy Lightbox.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Profesjonalny kod

Trochę wzmianek w temacie ARI Sexy Lightbox

Suplement ARI Sexy Lightbox jest prostym "okazem" oddającym to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach mamy możliwość powiększyć liczbę proponowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie do końca zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, że dodatki (a wśród nich np. ohanah lub BlastChat bądź akurat ARI Sexy Lightbox) pozwalają na urządzenie portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomli. Taki sposóbgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu w miarę wygodny sposób, oraz co istotne - nie jest potrzebna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent ARI Sexy Lightbox w Joomla?

Powracając do ARI Sexy Lightbox . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy ARI Sexy Lightbox sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z ARI Sexy Lightbox komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu ARI Sexy Lightbox proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „ARI Sexy Lightbox” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać ARI Sexy Lightbox

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie ARI Sexy Lightbox będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku ARI Sexy Lightbox) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie community Joomli bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo użytkowania komponentu ARI Sexy Lightbox

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem pluginu ARI Sexy Lightbox. W tym miejscu najistotniejszą kwestią jest troska o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem na aktualizację ARI Sexy Lightbox będzie zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek ARI Sexy Lightbox,ohanah, BlastChat receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.