Trochę słów nawiązujących do ARI Cloud Carousel

Suplement ARI Cloud Carousel stanowi ciekawy model na to jak w paru prostych działaniach jesteśmy w stanie zwiększyć ilość oferowanych przez CMS zastosowań, które dotąd nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Akeeba Backup lub BT Content Slider bądź akurat ARI Cloud Carousel) zezwalają na urządzenie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Taka metoda, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja ARI Cloud Carousel w CMS Joomla

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego pluginu może Was przeróść - uspokajamy, nie ma obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji ARI Cloud Carousel, co do zasady ogranicza się do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie dodanie ARI Cloud Carousel do Joomli niczym nie różni się od instalacji pluginu Akeeba Backup, BT Content Slideritp. Po instalacji paczki z "składnikiem" ARI Cloud Carousel komponent zostanie samoczynnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej interesujących detali na temat ARI Cloud Carousel, proponujemy Wam zapoznać się z witryną producenta opisywanego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wpisując wyrażenie ARI Cloud Carousel + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=ARI Cloud Carousel + Joomla

Jak usunąć komponent ARI Cloud Carousel w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż rozszerzenie ARI Cloud Carousel nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chcesz szybko unicestwić go z własnej, pięknej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie ARI Cloud Carousel. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką odinstalujemy Akeeba Backup BT Content Slider lub J2XML czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Jak ściągnąć ARI Cloud Carousel

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku ARI Cloud Carousel) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas zalecenia na temat ARI Cloud Carousel będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.