Paręnaście słów o AppointmentBookingPro

Suplement AppointmentBookingPro jest interesującym wzorem oddającym to jak w paru nieskomplikowanych krokach mamy możliwość powiększyć ilość oferowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. JCH Optimize lub Hotspots Pro , czy akurat AppointmentBookingPro) pozwalają na wyposażenie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Takie podejście, przy zachowaniu należytej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu dość pewny sposób, oraz co ważne - nie jest potrzebna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Implementacja AppointmentBookingPro w Joomli

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja AppointmentBookingPro wywołuje w Was obawy i przewidujecie, że Was przerasta - "relax", nie ma obaw:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy AppointmentBookingPro, sprowadza się co do zasady do wgrania archiwum instalacyjnego za pomocą podstawowego instalatora, który jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie instalacja AppointmentBookingPro w niczym nie jest różna od instalacji komponentu JCH Optimize, Hotspots Proitp. Po instalacji folderu skompresowanego z AppointmentBookingPro rozszerzenie zostanie samoczynnie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów na temat AppointmentBookingPro, proponujemy "zagłębić" się w stronę autora niniejszego komponentu. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując wyrażenie AppointmentBookingPro + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=AppointmentBookingPro + Joomla

A jak usunąć dodatek AppointmentBookingPro w Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, że komponent AppointmentBookingPro nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej wspaniałej strony. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS AppointmentBookingPro. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy JCH Optimize Hotspots Pro lub Solidres czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania komponentu.

Jak pobrać AppointmentBookingPro

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku AppointmentBookingPro) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat AppointmentBookingPro będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.