Ciutkę stwierdzeń o Antispam by CleanTalk

Rozszerzenie Antispam by CleanTalk jest interesującym przykładem na to jak w kilku nieskomplikowanych krokach otrzymać możliwość powiększenia ilości oferowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, iż dodatki (a wśród nich np. Akeeba Backup lub HDVideoShare , czy właśnie Antispam by CleanTalk) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Takie wyjście, przy zachowaniu należytej ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, i co ważne - bez umiejętności programowania.

Instalacja Antispam by CleanTalk w Joomli

Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego komponentu może Was przeróść - "relax", bez niepokoju:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Antispam by CleanTalk, praktycznie sprowadza się do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja Antispam by CleanTalk w niczym nie jest różna od instalacji dodatku Akeeba Backup, HDVideoShareitp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" Antispam by CleanTalk komponent zostanie samoczynnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o Antispam by CleanTalk, polecamy zapoznać się z stroną internetową twórcy niniejszego komponentu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę Antispam by CleanTalk + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Antispam by CleanTalk%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo stosowania Antispam by CleanTalk

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent - Antispam by CleanTalk jest bezpieczny . Tutaj kardynalną sprawą zdaje się być pilnowanie jego aktualności. Najprostszym sposobem na aktualizację Antispam by CleanTalk to zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Antispam by CleanTalk,Akeeba Backup, HDVideoShare rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Skąd bezpiecznie pobrać Antispam by CleanTalk

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Antispam by CleanTalk) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie społeczność Joomla! bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe zalecenia na temat Antispam by CleanTalk będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.