Garść stwierdzeń nawiązujących do Animate It!

Suplement Animate It! stanowi interesujący przykład wskazującym na to jak w paru nieskomplikowanych działaniach otrzymać sposobność zwiększenia ilości oferowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto przypomnieć, iż dodatki ( spośród nich np. Art Sexy Lightbox lub JS Social Slider bądź akurat Animate It!) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego serwisu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co najistotniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Instalacja Animate It! w Joomli

Jeżeli czujecie obawę, że instalacja opisywanego pluginu Was przerośnie - spokojnie, bez niepokoju:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Animate It!, co do zasady sprowadza się do dodania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który domyślnie znajduje się w CMS Joomla!, a więc dodanie Animate It! do Joomli niczym nie różni się od instalacji komponentu Art Sexy Lightbox, JS Social Slideritp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z rozszerzeniem Animate It! komponent zostanie z automatu osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani o Animate It!, polecamy odwiedzić stronę producenta niniejszego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując wyrażenie Animate It! + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Animate It!%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób odinstalować rozszerzenie Animate It! ...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż plugin Animate It! okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz jak najszybciej pozbyć się go z własnej, wspaniałej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Animate It!. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy Art Sexy Lightbox JS Social Slider lub Vik Booking czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania komponentu.

Pobieranie Animate It!

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Animate It!) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat Animate It! były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.