Paręnaście stwierdzeń na temat Almond Classifieds

Rozszerzenie Almond Classifieds jest oczywistym modelem , który wskazuje na to jak w niewielu nieskomplikowanych zabiegach otrzymać możliwość zwiększenia grona proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie do końca zostały wdrożone, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. Jomres lub AntiCopy , czy akurat Almond Classifieds) zezwalają na wyposażenie portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taka możliwość, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu dość bezpieczny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest istotna umiejętność dotycząca znajomości kodu .

Jak zaimplementować Almond Classifieds w Joomli?

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was zgrozę i przewidujecie, że Was przerasta - "relax", nie ma obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Almond Classifieds, sprowadza się w zasadzie do załadowania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja Almond Classifieds jest dokładnie identyczne jak instalacja komponentu Jomres, AntiCopyitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Almond Classifieds komponent zostanie automatycznie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście głodni wiedzy o Almond Classifieds, polecamy Wam zapoznać się z stroną dewelopera niniejszego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wpisując zwrot Almond Classifieds + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Almond Classifieds + Joomla

A jak odinstalować komponent Almond Classifieds w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że moduł Almond Classifieds okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko usunąć go ze swojej uroczej strony. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Almond Classifieds. W jaki sposób to zrealizować? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy Jomres AntiCopy lub RSFirewall! czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Pobieranie Almond Classifieds

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Almond Classifieds) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat Almond Classifieds były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.