Garść zdań poruszających temat AL Facebook Comments Box

AL Facebook Comments Box jest prostym modelem przedstawiającym to jak w niewielu prostych zabiegach dostać sposobność powiększenia liczby proponowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Akeeba Backup lub Include Component , czy akurat AL Facebook Comments Box) zezwalają na wyposażenie witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomli. Taki system, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego serwisu dość bezpieczny sposób, i co ważne - bez znajomości zasad programowania.

Implementacja AL Facebook Comments Box w Joomla

Jeżeli instalacja AL Facebook Comments Box wywołuje w Was obawę i przewidujecie, że Was przerasta - "relax", nie ma obaw:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać na stronie twórcy AL Facebook Comments Box, ogranicza się w zasadzie do załadowania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli dodanie AL Facebook Comments Box do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji modułu Akeeba Backup, Include Componentitp. Po wgraniu paczki z AL Facebook Comments Box rozszerzenie zostanie samoczynnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów na temat AL Facebook Comments Box, polecamy Wam "zagłębić" się w home page twórcy niniejszego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wpisując frazę AL Facebook Comments Box + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=AL Facebook Comments Box%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo stosowania komponentu AL Facebook Comments Box

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - AL Facebook Comments Box jest bezpieczny . Tutaj przewodnią sprawą powinno być pilnowanie jego aktualności. Bezproblemowym zabiegiem aktualizacji AL Facebook Comments Box będzie zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie AL Facebook Comments Box,Akeeba Backup, Include Component receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Jak pobrać AL Facebook Comments Box

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku AL Facebook Comments Box) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomli nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas porady na temat AL Facebook Comments Box będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.