Ciutkę wzmianek nawiązujących do AJAX Scroller

Suplement AJAX Scroller jest praktycznym "okazem" opisującym to jak w paru prostych ruchach mamy możliwość zwiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. AcyMailing Starter lub GMapFP : Google Map bądź właśnie AJAX Scroller) zezwalają na "udekorowanie" witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod źródłowy Joomla. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu w miarę pewny sposób, i co najważniejsze - nie jest konieczna wiedza dotycząca programowania .

Instalacja AJAX Scroller w Joomla

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja AJAX Scroller powoduje w Was obawy i przewidujecie, że może Was przeróść - wyluzujcie, bez obaw:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy AJAX Scroller, kieruje się co do zasady do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika dodanie AJAX Scroller do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku AcyMailing Starter, GMapFP : Google Mapitp. Po instalacji paczki z AJAX Scroller rozszerzenie zostanie z automatu umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście ciekawi na temat AJAX Scroller, proponujemy Wam "zagłębić" się w home page dewelopera niniejszego komponentu. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując frazę AJAX Scroller + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=AJAX Scroller + Joomla

Bezpieczeństwo użytkowania komponentu AJAX Scroller

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla Joomla! - AJAX Scroller jest bezpieczny . W tym miejscu najistotniejszą sprawą jest troska o jego aktualność. Prostym zabiegiem na aktualizację AJAX Scroller to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie AJAX Scroller,AcyMailing Starter, GMapFP : Google Map rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Jak ściągnąć AJAX Scroller

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku AJAX Scroller) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe podpowiedzi na temat AJAX Scroller będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.