Każdy kto interesuje się CMS Joomla! lub innym CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że prawdziwym plusem takich systemów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz specjalnie przygotowane dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi dodatkami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to podstawowe, jednakowoż najbardziej skomplikowane ogniwa CMS Joomla!. Ilość opisywanych dodatków stworzonych dla tego CMS zawiera się w paru tysiącach. Należy wiedzieć, że "community" opisywanego CMS bez przerwy rośnie opracowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest Jomres, ActiveHelper LiveHelp bądźJCal Pro Również Wśród owych dodatków odnajdziemy komponent - aikon YouTube Background Video.

Chwila na kilka informacji nawiązujących do aikon YouTube Background Video

Rozszerzenie aikon YouTube Background Video jest interesującym modelem pokazującym na to jak w kilku prostych działaniach mamy możliwość wpłynąć na ilość proponowanych przez CMS usług jakie dotąd nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, że dodatki (a wśród nich np. Jomres lub ActiveHelper LiveHelp , czy akurat aikon YouTube Background Video) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego portalu dość bezpieczny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy na temat programowania.

Komponent aikon YouTube Background Video nie posiada opcji, której szukam.

Co w przypadku kiedy aikon YouTube Background Video nie posiada funkcjonalności, na której bardzo nam zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim będzie? Hmm sprawa wydaje się dość oczywista. Tak jak zostało to nadmienione poprzednim akapicie, komponenty w wersji standardowej, (przeważnie nieodpłatnej) nie mają wszystkich funkcji. Dlatego, z powyższych powodów najlepsze rozwiązanie sytuacji to sprawdzenie czy opcja, którą potrzebujemy nie jest czasami udostępniona w opcji płatnej. Deweloperzy rozszerzeń szczegółowo opisują w dokumentacji, które funkcje dostępne są w wersji bezpłatnej, a które dodatkowo w "komercyjnej". Zostaje nam wyszukać, czy być może to na czym nam zależy i czego szukamy nie jest udostępniane odpłatnie.

Kolejnym sposobem jest...wybranie innego komponentu. Jeszcze raz informujemy – rozszerzeń do CMS Joomla! naprawdę sporo bo pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego naturalny wniosek, że niektóre schematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Zabierz się w podróż do świata Joomla i odnajdź plugin zbliżony do aikon YouTube Background Video, a być może i skuteczniejszy!

Jest jeszcze trzecia droga :). Możesz po prostu zlecić zbudowanie komponentu szytego na miarę, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie wiesz, komu przydzielić taką usługę? Jak coś to my jesteśmy chętni...:).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Z jakiej strony pobrać aikon YouTube Background Video

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie aikon YouTube Background Video będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku aikon YouTube Background Video) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat aikon YouTube Background Video były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo używania rozszerzenia aikon YouTube Background Video

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem rozszerzenia aikon YouTube Background Video. W tym miejscu nadrzędną kwestią jest dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację aikon YouTube Background Video to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odszukamy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie aikon YouTube Background Video,Jomres, ActiveHelper LiveHelp receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.