Garść słów o AIB - Author Info Box

AIB - Author Info Box jest dobrym wzorem wskazującym na to jak w paru nieskomplikowanych krokach jesteśmy w stanie zwiększyć ilość oferowanych przez CMS usług, które przedtem nie były możliwe, lub mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( wśród nich np. Modules Anywhere lub Very Simple Image Gallery , czy akurat AIB - Author Info Box) pozwalają na wyposażenie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki system, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu dość pewny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Instalacja AIB - Author Info Box w Joomla

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego dodatku Was przerośnie - wyluzujcie, bez niepokoju:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy AIB - Author Info Box, ogranicza się w zasadzie do wczytania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który normalnie znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja AIB - Author Info Box jest takie samo jak instalacja dodatku Modules Anywhere, Very Simple Image Galleryitp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem AIB - Author Info Box rozszerzenie zostanie automatycznie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli chcecie poznać więcej detali na temat AIB - Author Info Box, proponujemy zapoznać się z witryną autora opisywanego rozszerzenia. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując wyrażenie AIB - Author Info Box + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=AIB - Author Info Box + Joomla

Bezpieczeństwo używania AIB - Author Info Box

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji AIB - Author Info Box. W tym miejscu kardynalną kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację AIB - Author Info Box będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to dodatek AIB - Author Info Box,Modules Anywhere, Very Simple Image Gallery rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i bezsprzecznie również aktualność...Joomli

Pobieranie AIB - Author Info Box

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie AIB - Author Info Box jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku AIB - Author Info Box) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe informacje na temat AIB - Author Info Box będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.