Jeśli uważasz się za osobę, która interesuje się Joomla albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to świetnie wiesz,iż rzeczywistym plusem tych programów nie jest CMS per se, lecz specjalnie stworzone dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to zasadnicze, ale najbardziej złożone częsci CMS Joomla!. Grono opisywanych dodatków przeznaczonych dla Joomli z pewnością mieści się nie w setkach a w kilku tysiącach. Warto mieć w pamięci, iż społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią stale poszerza się i wymyśla nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem dla Joomla jest JCE, HDVideoShare bądźEngage Box Także Wśród owych wtyczek odnajdziemy komponent - Advertise Scroller.

Trochę wzmianek dotyczących Advertise Scroller

Narzędzie Advertise Scroller to dobry sposób oddającym to jak w paru prostych aktach otrzymać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki (a wśród nich np. JCE lub HDVideoShare , czy akurat Advertise Scroller) pozwalają na wyposażenie naszej portalu w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę pewny sposób, oraz co najistotniejsze - nie jest potrzebna umiejętność związana z programowaniem .

W dodatkuAdvertise Scroller nie występuje funkcja, jaka jest mi potrzebna.

Jak postąpić w przypadku gdy zaimplementowanydodatek Advertise Scroller nie ma opcji, na której niezwykle nam zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim będzie? Hmm sytuacja wydaje się całkiem prosta. Jak napomknęliśmy w powyższym akapicie, dodatki w wersji standardowej, (przeważnie nieodpłatnej) nie posiadają wszystkich opcji. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić czy funkcja, którą potrzebujemy nie jest czasami udostępniona w wersji rozszerzonej (płatnej). Deweloperzy dodatków drobiazgowo opisują w specyfikacji, jakie funkcje są dostępne w wersji darmowej, a jakie extra w "komercyjnej". Pozostaje nam wyszukać, czy być może to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie istnieje w opcji płatnej.

Opcjonalnym wyjściem jest...poszukanie innego rozszerzenia. Ponownie przypominamy – rozszerzeń do Joomla! przeszło kilka tysięcy (już ponad 8!). Stąd naturalny wniosek, że schematy po prostu się powtarzają. Wejdź w otchłań świata Joomla i odszukaj dodatek podobny do Advertise Scroller, a nawet może i odpowiedniejszy!

No tak! Zapomnieliśmy o trzecim wyjściu :). Możesz zlecić zbudowanie nowego komponentu osobom ludziom, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Zastanawiasz się komu przydzielić powyższą odpowiedzialną pracę? Jesteśmy do usług! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Jak pobrać Advertise Scroller

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie Advertise Scroller jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Advertise Scroller) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie populacja Joomla! nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że przekazane przez nas wskazówki na temat Advertise Scroller będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo używania komponentu Advertise Scroller

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - Advertise Scroller jest bezpieczny . Tutaj ważną kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem aktualizacji Advertise Scroller to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odszukamy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Advertise Scroller,JCE, HDVideoShare receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.