Czas na kilka zdań poruszających temat Advanced Portfolio Pro

Rozszerzenie Advanced Portfolio Pro to idealny wzór wyjaśniającym to jak w paru nieskomplikowanych posunięciach otrzymać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. Art Sexy Lightbox lub JotCache , czy akurat Advanced Portfolio Pro) zezwalają na "udekorowanie" naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomli. Takie wyjście, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu dość bezpieczny sposób, a co ważne - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować Advanced Portfolio Pro w Joomli?

Jeżeli instalacja Advanced Portfolio Pro wywołuje w Was obawy i przewidujecie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji programu Advanced Portfolio Pro, praktycznie sprowadza się do wgrania archiwum instalacyjnego za sprawą standardowego instalatora, który modelowo znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Advanced Portfolio Pro jest dokładnie identyczne jak instalacja modułu Art Sexy Lightbox, JotCacheitp. Po instalacji paczki z komponentem Advanced Portfolio Pro rozszerzenie zostanie z automatu umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeżeli jesteście głodni wiedzy na temat Advanced Portfolio Pro, polecamy zapoznać się z witryną dewelopera powyższego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić wpisując wyrażenie Advanced Portfolio Pro + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Advanced Portfolio Pro + Joomla

W jaki sposób odinstalować dodatek Advanced Portfolio Pro w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że moduł Advanced Portfolio Pro okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie wprost – chciał(a)byś błyskawicznie pozbyć się go z własnej, wspaniałej strony. W takim wypadku istnieje tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Advanced Portfolio Pro. Jak to uczynić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Art Sexy Lightbox JotCache lub EU e-Privacy Directive czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania dodatku.

Pobieranie Advanced Portfolio Pro

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Advanced Portfolio Pro) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym community Joomli codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat Advanced Portfolio Pro były dla Was przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.