Dodatki a CMS Joomla

Każdy kto pasjonuje się Joomla! albo innym CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, że rzeczywistym plusem takich programów nie jest CMS per se, a dodatkowo utworzone dla nich programy. Jeżeli chodzi o Joomlę za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to bazowe, i najbardziej złożone częsci Joomla. Liczba rozszerzeń przeznaczonych z myślą dla tego Systemu Zarządzania możemy liczyć nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Warto mieć na uwadze, że społeczność tego CMS nieustannie wzrasta i publikuje nowe,pionierskie rozwiązania. Dla przykładu, komponentem dla CMS Joomla! jest jNews, Simple Pop-Up a takżeEU e-Privacy Directive Również Pośrodku owych programów znajdziemy komponent - Advanced Portfolio by ExtStore.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Profesjonalny system

Ciut wzmianek na temat Advanced Portfolio by ExtStore

Suplement Advanced Portfolio by ExtStore jest ciekawym wzorem , który pokazuje na to jak w paru prostych ruchach jesteśmy w stanie wpłynąć na grono proponowanych przez CMS funkcji jakie dotąd nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. jNews lub Simple Pop-Up bądź akurat Advanced Portfolio by ExtStore) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę wygodny sposób, oraz co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Advanced Portfolio by ExtStore w Joomla?

Powracając do Advanced Portfolio by ExtStore . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Advanced Portfolio by ExtStore sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Advanced Portfolio by ExtStore komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Advanced Portfolio by ExtStore proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Advanced Portfolio by ExtStore” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Advanced Portfolio by ExtStore

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Advanced Portfolio by ExtStore) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomla! bez ustanku aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas sugestie na temat Advanced Portfolio by ExtStore będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak usunąć komponent Advanced Portfolio by ExtStore w Joomla!...

Może przydarzyć się tak, że rozszerzenie Advanced Portfolio by ExtStore nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko usunąć go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek jest tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie Advanced Portfolio by ExtStore. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy jNews Simple Pop-Up lub EU e-Privacy Directive czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.